ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. Ο ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΑΦΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΥ - ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΥ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. Ο ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ. ΔΑΦΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΥ. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΑΜΕ. ΜΕΛΗ Δ.Σ ΣΥΛΛΟΓΟΥ. ΜΕΛΗ Δ.Σ ΔΟΕ. ΕΘΝΙΚΗ ΠΥΛΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ. Συλλαλητήριο ενάντια στο νέο αντιλαϊκό μνημόνιο την Πέμπτη 1382015. Πίνακας απομακρυσμένων σχολικών μονάδων Θ, Ι, ΙΑ και ΙΒ κατηγορίας Π.Ε. Δ.Ε. Δημήτρης Μπράτης, αιρετός ΚΥΣΠΕ. Οι προσλήψεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών Π.Ε., ανά κλάδο και περιοχή μέχρι το τέλος του σχολικού έτους 2014 2015. Συλλαλητήριο για να μη.

OVERVIEW

The web site syllogosmakrygiannis.gr presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have downloaded zero pages inside the web site syllogosmakrygiannis.gr and found nineteen websites associating themselves with syllogosmakrygiannis.gr.

SYLLOGOSMAKRYGIANNIS.GR TRAFFIC

The web site syllogosmakrygiannis.gr is seeing varying amounts of traffic all round the year.
Traffic for syllogosmakrygiannis.gr

Traffic ranking (by month) for syllogosmakrygiannis.gr

Traffic ranking by day of the week for syllogosmakrygiannis.gr

LINKS TO SYLLOGOSMAKRYGIANNIS.GR

1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ με ΕΑΕΠ

1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ με ΕΑΕΠ. Το blog αυτό έγινε για ενημέρωση Εκπαιδευτικών, Γονέων και Μαθητών -Μαθητριών του Σχολείου μας. Πέμπτη, 26 Φεβρουαρίου 2015. Το παρακάτω βίντεο είναι ένα βίντεο που πρέπει να δουν όλα τα παιδιά. Έχει τη μορφή κινουμένων σχεδίων και έτσι μπορει να γίνει κατανοητό από όλες τις ηλικίες. Η Νίκη θέλει να πει σε όλα τα παιδιά το μυστικό της.

WHAT DOES SYLLOGOSMAKRYGIANNIS.GR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of syllogosmakrygiannis.gr Mobile Screenshot of syllogosmakrygiannis.gr Tablet Screenshot of syllogosmakrygiannis.gr

SYLLOGOSMAKRYGIANNIS.GR SERVER

Our crawlers revealed that a single page on syllogosmakrygiannis.gr took eight thousand two hundred and ninety-seven milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
217.118.24.180

We revealed that syllogosmakrygiannis.gr is utilizing the Apache server.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site has the following on the site, "ΔΑΦΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΓ." I noticed that the web site also said " Συλλαλητήριο ενάντια στο νέο αντιλαϊκό μνημόνιο την Πέμπτη 1382015." They also said " Πίνακας απομακρυσμένων σχολικών μονάδων Θ, Ι, ΙΑ και ΙΒ κατηγορίας Π. Δημήτρης Μπράτης, αιρετός ΚΥΣΠΕ. Οι προσλήψεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών Π. , ανά κλάδο και περιοχή μέχρι το τέλος του σχολικού έτους 2014 2015."

SEE SIMILAR BUSINESSES

syllogosmesoxwriwn

Εκλογές Πολιτιστικού Συλλόγου Μεσοχωρίων Ευβοίας. Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Κυριακή, 9 Μαρτίου 2014. Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Κυριακή, 2 Μαρτίου 2014.

Προοδευτικός Σύλλογος Μαρλά Μαμάδου Τήνου 38 χρόνια πολιτιστική δράση

Προοδευτικός Σύλλογος Μαρλά Μαμάδου Τήνου 38 χρόνια πολιτιστική δράση. Προοδευτικός Σύλλογος Μαρλά Μαμάδου Τήνου. Έκθεση Φωτογραφείας Η Ποίηση της Πέτρας. Σας ευχαριστούμε για την πολυάριθμη συμμετοχή! Εικόνες από τις εμφανίσεις του χορευτικού στο Δήμο Αμαρουσίου and Δήμο Λυκόβρυσης Πεύκης. Εικόνες από τον εορτασμό του Πάσχα στα χωριά μας.

Σύλλογος Νέας Γενιάς

Καλώς ήρθατε στο blog του Συλλόγου Νέας Γενιάς! Πέμπτη, 2 Μαΐου 2013. Πρώτοι και σε αυτή τη φωτιά. Δυστυχώς εχθές ξέσπασε άλλη μια φωτιά στα Υψηλού ,πάνω απο την Ασημόλευκα του Μποζάκη! Οι πρώτοι που έτρεξαν εκεί και βοήθησαν ήταν ο Συλλογος μας! Ευτυχώς η φωτιά έσβησε σήμερα το πρωί ,αφήνοντας πίσω μεγάλη έκταση καμμένης γής! Πέμπτη, 21 Μαρτίου 2013. Σας περιμένουμε Όλους να περάσουμε μια αξέχαστη βραδιά! Πέμπτη, 23 Αυγούστου 2012. Φωτιά στο νησί μας! Ετικέτες ΟΜΑΔΑ ΟΡΕΙΒΑΣΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ.

Σύλλογος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

Παρασκευή, 10 Ιουλίου 2015. Κοινή ανακοίνωση συλλόγων και σωματείων στις Κυκλάδες. ΌΧΙ σε όλα τα Μνημόνια . Σε παλιά και νέα Μνημόνια. Κυριακή 12 Ιούλη 8 το βράδυ στην πλατεία Μιαούλη. Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Τετάρτη, 1 Ιουλίου 2015. Λέμε ένα ηχηρό ΌΧΙ στη συνέχιση της πολιτικής των μνημονίων. Κοινή ανακοίνωση συλλόγων- σωματείων στις Κυκλάδες .

Syllogospekilkis

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Αυτή η σελίδα δημιουργήθηκε με σκοπό να ενημερώνει τους εκπαιδευτικούς του νομού μας! Τους Συλλόγους Εκπαιδευτικών Π. για συγκέντρωση υπογραφών για την αξιολόγηση. Παρακαλούμε να αποστείλετε στην Ομοσπονδία τις υπογραφές που θα συγκεντρώσετε, μέσω του Δ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΒΟΣ Ο ΓΙΑΛΟΣ.